Co vyrábíme

Záběr naší práce je poměrně rozsáhlý. Vyrábíme vitráže jako výplně do oken a dveří, kuchyňských linek a jiného nábytku, dělící stěny nebo výplně atypických výklenků či prostor.

Dále jsou to svítidla, jak atypická, tak i klasické Tiffany lampy.

Cena za provedenou práci se v případě zakázek nedá obecně stanovit. Velice záleží na návrzích, na řemeslné náročnosti a na výběru použitého materiálu (zejména barevného skla).

Cena je tedy vždy předmětem jednání se zákazníkem.

Celoroční výrobu tvoří drobné dekorace. Jsou velmi oblíbené u zákazníků pro jejich potěšení nebo i jako dárky pro přátele.

Tyto dekorace prodáváme jednak v atelieru, ale hlavně formou stánkového prodeje na řemeslných trzích a jarmarcích po celé ČR i v zahraničí. Výrobu na těchto akcích i předvádíme.

V poslední době spolupracujeme s keramičkou Bárou Řehákovou (www.keramba.com) na výrobcích pod značkou ELFIA (www.elfia.cz). Jedná se o spojení keramiky s vitráží v podobách víl a elfek.

Andělé ..jsou všude kolem nás....

Galerie andílků a andělů, které vyrábíme pro naše zákazníky. Poprvé zveřejněn celý sortiment!

Tiffany lampy a atypická svítidla

Tiffany lampa je nádherným soliterem v každém prostoru. Svítidla vyrábíme většinou na zakázku.

Vitráž - dekorativní výplň

Výplně dveří, oken, kuchyň.linek atd., lze nahradit vitráží. Dále lze využít různé atypické výklenky a další prostory v interiéru k umístění vitráže. Také stropní podhled může být místo pro vitráž.

Vitráž - drobná dekorace

Vitráže jako drobné dekorace vyrábíme pro zákazníky, kteří si je pořídí pro potěchu oka k zavěšení do interiéru. Řada z nich je využije i jako krásný dárek. Vyrábíme je i na zakázku podle vlastního návrhu.

Akce & Novinky

Kde nás najdete během roku?

07. - 07. 03. 2016 - Naše provozovna v ulici V Cihelně 249, Praha - Kolovraty se ruší k 31.3.2016. Výroba vitráží trvá dále, prodej výrobků je možný pouze na akcích (viz. "Kde nás najdete"), příp. zakázky je možné domluvit na kontaktních tel. číslech

19. - 19. 02. 2019 - NOVĚ!!! přidán sortiment andílků a andělů.....

15. - 16. 03. 2019 - Euroregiontour Jablonec nad Nisou - Eurocentrum

20. - 20. 04. 2019 - Zámek Zbiroh - Velikonoce

04. - 05. 05. 2019 - Beroun - náměstí, hrnčíři a řemesla

29. - 29. 05. 2019 - Žitava, Německo, městská večerní slavnost

22. - 22. 06. 2019 - Žitava, Německo, Samsmarkt

Created by Viktory Design